realizacje

Schody ażurowe

SCHODY JESIONOWE WILCZYCE

Schody jesionowe w dwóch kondygnacjach. Schody samonośne wężykowe i schody montowane na beton. Balustrada w stylu angielskim. Drewniany słup z kulą, poręcz drewniana prosta. Projekt w kolorach biały i orzech. Dodatkowo zamontowany kątownik wykończeniowy na podłogę. Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej wyceny poprzez wypełnienie formularza. Odeślemy przygotowaną ofertę na podany

Zobacz więcej »
Schody ażurowe

SCHODY DREWNIANE WIĄZÓW

Schody samonośne ażurowe wykonane z jesionu. Balustrada wypełniona poziomymi rurami fi 22 mm. Drewno w kolorach biały i brunat. Zamontowane oświetlenie Led pod stopniem, uruchamiane na włącznik. Kątownik wykończeniowy na podłogę. Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej wyceny poprzez wypełnienie formularza. Odeślemy szczegółową ofertę na podany e-mail.

Zobacz więcej »
Schody pełne

SCHODY DREWNIANE DOLNY ŚLĄSK

Schody drewniane samonośne z podstopniami. Projekt w kolorach biały i brąz. Balustrada wypełniona czarnymi rurami. Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej wyceny poprzez wypełnienie formularza. Na podany e-mail odeślemy szczegółową ofertę.

Zobacz więcej »
Schody pełne

SCHODY DREWNIANE STRZELIN

Schody jesionowe samonośne z podstopniami. Balustrada w stylu angielskim wypełniona tralkami. Dodatkowo zamontowane oświetlenie Led pod stopniem. Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej wyceny poprzez wypełnienie formularza na naszej stronie. Na podany e-mail odeślemy szczegółową ofertę.

Zobacz więcej »
Schody na beton

SCHODY DREWNIANE PĘGÓW

Schody jesionowe montowane na beton, wężykowe. Balustrada harfowa do sufitu, wypełniona czarnymi rurami fi 16 mm. Balustrada na piętrze wypełniona metalowymi tralkami fi 16 mm. Zamontowany kątownik wykończeniowy. Projekt w dwóch kolorach biały i brunat. Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej wyceny poprzez wypełnienie formularza. Na podany e-mail odeślemy szczegółową ofertę.

Zobacz więcej »
Schody na beton

SCHODY DREWNIANE SZYMANÓW

Schody montowane na beton w kolorach 22-60 i biel. Balustrada w stylu angielskim wypełniona tralkami jesionowymi w rozmiarze 2×4 cm, r 6. Projekt w całości wykonany z litego drewna jesionu. Zamontowany zestaw zabudowy stropu: deska czołową, kątownik wykończeniowy na podłogę.

Zobacz więcej »
Schody na beton

SCHODY DREWNIANE WROCŁAW

Schody montowane na beton , wężykowe. Wykonane z litego drewna, jesionu. Balustrada wypełniona poziomymi rurami nierdzewnymi fi 12 mm. Projekt w kolorach biały i brunat. Dodatkowo zamontowany kątownik na sufit. Zapraszamy do bezpłatnej wyceny poprzez wypełnienie formularza. Odeślemy szczegółową ofertę na podany adres e-mail.

Zobacz więcej »