Oława

Schody na wymiar, czyli dopasowane do Ciebie – Oława

Nie od dziś wiadomo, że schody oprócz swojej oczywistej funkcji stanowią również estetyczną ozdobę. Jako że zajmują sporo przestrzeni i kupowane są na bardzo długi okres, warto skupić się na ich odpowiednim doborze. Od lat świadczymy profesjonalne usługi stolarskie. Wykonujemy m.in. schody na wymiar, dlatego jeśli są Państwo zainteresowani, zachęcamy do kontaktu. Oferujemy fachowe doradztwo, szybkość realizacji zamówienia, a także montaż. Niezależnie od tego czy ostateczny wybór padnie na schody dębowe czy jesionowe, służymy pomocą.

standard kolor czarne
schody renoma

Stolarstwo naszą pasją – Oława

Wśród wszystkich dostępnych modeli największą popularnością cieszą się schody kładzione na beton. Stawiamy na trwałość, wysoką jakość i bezpieczeństwo, dlatego wybieramy materiały spełniające wszystkie normy bezpieczeństwa. Tuż po obudowie betonowych uznanie zyskały schody ażurowe. Sprawdzają się równie dobrze w domach i mieszkaniach – dodają lekkości każdej aranżacji. Nasz stolarz dba nawet o najmniejsze detale, dzięki czemu całość wygląda idealnie. Polecamy schody jesionowe oraz dębowe, które są zachwalane przez naszych Klientów. Z pewnością Państwu też przypadną do gustu.

Szeroki zakres usług stolarskich w Oławie

Odpowiednio dobrane elementy konstrukcyjne tworzą charakter wnętrza. Oprócz schodów przygotowujemy również balustrady dopasowane do Państwa indywidualnych preferencji. Dzięki dużemu doświadczeniu wiemy, jakie możliwości ma stolarstwo. Produkujemy także parapety. Podejmujemy się każdego zlecenia, nie boimy się wyzwań. Możemy zrobić zarówno schody dywanowe, jak i kręte oraz poręcze czy balustrady zgodnie z podanymi wytycznymi. Zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów z Oławy i okolic, dlatego oferujemy szeroki zakres usług. Często wykonujemy schody dywanowe, ale zdarzają się również zlecenia na schody na beton. Do każdego z nich podchodzimy z taką samą uwagą.

Elementy konstrukcyjne tworzące spójną całość – dzieło stolarza

Wszystkie wykonane przez nas projekty są funkcjonalne i estetyczne. W zależności od swoich upodobań mogą się Państwo zdecydować na schody pełne lub samonośne. Należy nadmienić, że oferowane przez nas usługi dostępne są w atrakcyjnych cenach. Wycena schodów jest dostępna online dla każdego. Wystarczy skorzystać z przygotowanego przez nas formularza. Swoje usługi kierujemy do mieszkańców Oławy i pobliskich miejscowości. Jeśli jesteś na etapie projektowania domu lub mieszkania, warto postawić na usługi stolarskie renomowanej firmy. Dzięki temu ma się pewność, że zarówno zamówione parapety, jak i balustrady będą tworzyć spójną całość.