Nowa Ruda

Zamów swoje wymarzone schody do Nowej Rudy 

Schody to niezastąpiony element konstrukcyjny dwupoziomowych mieszkań, piętrowych domów, klatek schodowych itd. Zatem, jeśli robisz remont lub budujesz swoje wymarzone cztery kąty, należy pamiętać o wyborze projektu już na samym początku. W niektórych miejscach lepiej będą prezentować się schody dębowe kładzione na beton, w innych zaś ażurowe. Możliwości jest naprawdę wiele. Coraz więcej osób ceni sobie schody na wymiar. Jako firma działająca na rynku od lat mamy duże doświadczenie zarówno jeśli chodzi o schody samonośne, jak i schody dywanowe. Swoje usługi kierujemy do mieszkańców Nowej Rudy, a także okolicznych miejscowości. Współpracujący z nami stolarz wykonał już dziesiątki albo nawet setki zleceń, dlatego mogą być Państwo spokojni o jakość usługi.

standard kolor czarne
schody renoma

Profesjonalne Podejście I Pomoc W Wyborze Schodów W Nowej Rudzie

W dotychczasowych realizacjach znajdą Państwo wykonane przez nas prace z Nowej Rudy i wielu innych miast. Dużą popularnością cieszą się schody ażurowe. Te świetnie prezentują się we wnętrzu klasycznym, skandynawskim i industrialnym. Nasi Klienci oprócz typu schodów mogą samodzielnie wybrać również materiał, z którego zostaną wykonane. Najczęściej decydują się na schody dębowe oraz schody jesionowe. Wynika to z ich odporności na uszkodzenia, a także ogólnej wytrzymałości.

Doświadczony Stolarz W Nowej Rudzie

Każdy współpracujący z nami stolarz ma duże doświadczenie w zawodzie i podchodzi w sposób indywidualny do wszystkich zamówień. Zależy nam na zadowoleniu Klientów, dlatego tworzymy m.in. schody na wymiar. Pozwala to maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń i lepiej dopasować je do preferencji właścicieli. Niezależnie od tego czy wybiorą Państwo schody pełne, czy ażurowe, służymy pomocą w doradztwie. Zachęcamy do kontaktu.