Kłodzko

Stolarstwo – sztuka tworzenia schodów

Wykończenie domu lub mieszkania to dla większości spory problem. Należy wówczas wszystko dopasować w taki sposób, aby tworzyło spójną całość. Podobnie jest jeśli chodzi o schody. To duży element konstrukcyjny, który musi przede wszystkim pełnić funkcję użytkową i jednocześnie wyglądać estetycznie. Schody drewniane to wybór niemalże 90% osób. Wynika to z ich wysokiej wytrzymałości oraz ponadczasowego wyglądu. Zarówno schody kładzione na beton, wykończone drewnem, jak i samonośne świetnie się prezentują. 

standard kolor czarne
schody renoma

Stolarstwo W Kłodzku Na Najwyższym Poziomie

Jako profesjonalna firma oferujemy wysokiej jakości usługi stolarskie, cieszące się dużym powodzeniem. Stawiamy na solidność, dokładność i bezpieczeństwo. Stolarstwo to sztuka wytwarzania z drewna. Właśnie tym się zajmujemy w Kłodzku i okolicznych miejscowościach! Każdy pracujący dla nas stolarz ma duże doświadczenie w tego typu zleceniach, dlatego nie boimy się przyjmować zamówień nawet na najbardziej skomplikowane konstrukcje. Gwarantujemy, że nasze usługi stolarskie sprostają Państwa oczekiwaniom.

Odkryj naszą ofertę schodów na wymiar w Kłodzku

Jeśli nie możesz znaleźć schodów, które są dopasowane do własnych indywidualnych preferencji, wybierz schody na wymiar. Działamy od lat i wiemy, że to najlepsze rozwiązanie. Współpracujący z nami stolarz wykonuje nawet najbardziej skomplikowane projekty, dlatego zachęcamy do kontaktu. Z pewnością uda nam się Państwa zadowolić. Oprócz tego na naszej stronie internetowej znajduje się darmowa wycena schodów. Wystarczy zaznaczyć odpowiednie pozycje w specjalnie przygotowanym formularzu. Można sprawdzić np. koszt schodów ażurowych. Nie ma także ograniczeń co do liczby kalkulacji. Warto podkreślić, że wykonujemy również inne konstrukcje z drewna, m.in. parapety. Zatem, jeśli szukasz wykonawców w Kłodzku lub okolicach, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Dokładność i konserwacja, czyli jak przygotowujemy schody – Kłodzko

Oprócz dokładnego, estetycznego wykończenia, dbamy także o odpowiednią konserwację naszych produktów. Schody dębowe, podobnie jak jesionowe muszą zostać należycie zaimpregnowane. To poniekąd od tego zależeć będzie zachowanie pierwotnych właściwości drewna. Schody pełne oraz wszystkie inne rodzaje są narażone na podwyższoną wilgoć, szczególnie zimą, dlatego wykończenie takich wyrobów ma duże znaczenie. Zatem jeśli chcesz, aby schody samonośne lub obicia drewniane na betonowych konstrukcjach wyglądały dobrze przez lata, warto mieć to na uwadze. Profesjonalna firma z okolic Kłodzka to my! Zrobimy schody, stoły, ale i parapety.