Schody samonośne

Od lat realizujemy zamówienia naszych klientów, z uwzględnieniem ich potrzeb oraz upodobań. Największą popularnością cieszą się schody samonośne, przede wszystkim dlatego, że wyróżniają się swoim ponadczasowym wyglądem, funkcjonalnością oraz atrakcyjną ceną.

Wysokiej jakości drewno, wykorzystywane do ich wykonania, świetnie wygląda w każdym wnętrzu. Z łatwością można połączyć je ze stalowymi, szklanymi czy innymi balustradami, a mimo to we wszystkich wydaniach będą prezentować się bardzo dobrze.

Klienci decydują się na różne warianty. Niemniej jednak schody samonośne są najczęściej montowanymi schodami wolnostojącymi. W dzisiejszych czasach okazują się solidnym i jednym z tańszych rozwiązań Ich cena jest niewiele wyższa od schodów betonowych.

Z drugiej strony sumując koszty zrobienia schodów betonowych z wylaniem betonu, okaże się, że cena jest porównywalna do ceny schodów samonośnych. Ich budowa i wygląd może być bardzo różnorodny. Schody te montowane są na deskach policzkowych.W skład schodów samonośnych wchodzą:

– stopnie (opcjonalnie podstopnie),
– policzki,
– słupy do balustrady,
– balustrada,
– zabudowa stropu.

Schody mogą być też zabudowane od dołu, chowając zejście do piwnicy. Poniżej znajdują się zdjęcia schodów samonośnych.

Potrzebujesz schodów samonośnych?

Wypełnij formularz i skorzystaj z darmowej wyceny