Schody samonośne – modernistyczne rozwiązanie

Schody samonośne – modernistyczne rozwiązanie
Od lat realizujemy zamówienia naszych klientów z uwzględnieniem ich potrzeb oraz upodobań. Największą popularnością cieszą się schody samonośne, przede wszystkim dlatego, że wyróżniają się swoim ponadczasowym wyglądem, funkcjonalnością oraz atrakcyjną ceną. Dzięki lekkiej konstrukcji są coraz częściej wybierane do nowoczesnych domów jednorodzinnych. W tej kategorii można wyodrębnić kilka ich rodzajów: schody dywanowe, ażurowe i policzkowe. Dzięki takiej różnorodności każdy projekt będzie niepowtarzalny i efektowny.

Drewniane schody na wymiar
Wysokiej jakości drewno wykorzystywane do ich wykonania świetnie wygląda w każdym wnętrzu. Schody na wymiar z łatwością można połączyć ze stalowymi, szklanymi czy innymi balustradami. We wszystkich wydaniach będą prezentować się niezwykle efektownie. Ponadto są to spersonalizowane schody na wymiar, więc zostaną idealnie dopasowane do danej przestrzeni. Projekt będzie zgodny z wizją klienta.

Ażurowe i dywanowe schody samonośne
Klienci decydują się na różne warianty. Niemniej jednak schody samonośne są najczęściej montowanymi schodami wolnostojącymi. W dzisiejszych czasach okazują się solidnym i jednym z tańszych rozwiązań. Drewniane schody dywanowe kosztują niewiele więcej od schodów betonowych. Ogromnym zainteresowaniem niezmiennie cieszą się modele jesionowe. Charakteryzują się dużą twardością, odpornością na wilgoć i elegancką, ciepłą barwą. Również schody dębowe są znane ze swojej niezwykłej trwałości, piękna i wytrzymałości.

Schody samonośne a betonowe
Schody betonowe należy zaplanować jeszcze przed budową domu, gdyż łączą się z jego konstrukcją, a ich montaż wymaga odpowiedniego przygotowania i czasu. Schody samonośne z kolei dają większą swobodę w zakresie formy i lokalizacji. Ich budowa i wygląd mogą być bardzo różnorodne. Są one montowane na deskach policzkowych. W skład schodów samonośnych wchodzą: stopnie (opcjonalnie podstopnie), policzki, słupy do balustrady, balustrada oraz zabudowa stropu. Mogą być też zabudowane od dołu, chowając zejście do piwnicy. Poniżej znajdują się nasze przykładowe realizacje. Wszystkich zainteresowanych wykonaniem schodów dywanowych zachęcamy do kontaktu. Działamy na terenie Dzierżoniowa, Nysy, Świdnicy i innych okolicznych miast.

Potrzebujesz schodów samonośnych?

Wypełnij formularz i skorzystaj z darmowej wyceny

Realizacje

Schody ażurowe

SCHODY JESIONOWE WILCZYCE

Schody jesionowe w dwóch kondygnacjach. Schody samonośne wężykowe i schody montowane na beton. Balustrada w stylu angielskim. Drewniany słup z kulą, poręcz drewniana prosta. Projekt w kolorach biały i orzech. Dodatkowo zamontowany kątownik wykończeniowy na podłogę. Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej wyceny poprzez wypełnienie formularza. Odeślemy przygotowaną ofertę na podany

Zobacz więcej »
Schody ażurowe

SCHODY DREWNIANE WIĄZÓW

Schody samonośne ażurowe wykonane z jesionu. Balustrada wypełniona poziomymi rurami fi 22 mm. Drewno w kolorach biały i brunat. Zamontowane oświetlenie Led pod stopniem, uruchamiane na włącznik. Kątownik wykończeniowy na podłogę. Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej wyceny poprzez wypełnienie formularza. Odeślemy szczegółową ofertę na podany e-mail.

Zobacz więcej »
Schody pełne

SCHODY DREWNIANE DOLNY ŚLĄSK

Schody drewniane samonośne z podstopniami. Projekt w kolorach biały i brąz. Balustrada wypełniona czarnymi rurami. Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej wyceny poprzez wypełnienie formularza. Na podany e-mail odeślemy szczegółową ofertę.

Zobacz więcej »
Schody pełne

SCHODY DREWNIANE STRZELIN

Schody jesionowe samonośne z podstopniami. Balustrada w stylu angielskim wypełniona tralkami. Dodatkowo zamontowane oświetlenie Led pod stopniem. Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej wyceny poprzez wypełnienie formularza na naszej stronie. Na podany e-mail odeślemy szczegółową ofertę.

Zobacz więcej »
Schody na beton

SCHODY DREWNIANE WILCZYCE

Dwie kondygnacje schodów jesionowych. Górna kondygnacja to schody samonośne pełne (z podstopniami), standardowe. Dolna kondygnacja to schody montowane na beton. Balustrada wypełniona pionowymi rurami fi 16 w odcieniu srebra. Dodatkowo zabudowanie stropu deską czołową i kątownikiem. Projekt w kolorze brunat. Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej wyceny. Wystarczy wypełnić formularz a

Zobacz więcej »
Schody pełne

SCHODY DREWNIANE BYKÓW

Schody samonośne pełne. W całości wykonane z litego drewna – jesionu. Balustrada w stylu angielskim, z żłobionymi słupami, poręcze omega. Kompletne zabudowanie stropu pod schodami oraz bocznego gzymsu. Projekt w kolorze białym kryjącym. Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej wyceny. Wystarczy wypełnić formularz a odeślemy przygotowana ofertę na podany e-mail.

Zobacz więcej »
Schody ażurowe

SCHODY DREWNIANE KARWIANY

Schody samonośne ażurowe, standardowe. Całość wykonana z litego drewna, jesionu. Balustrada wypełniona rurami czarnymi fi 16 mm. Projekt w kolorze brunat i biały. Zamontowano kątownik wykończeniowy na podłogę. Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej wyceny. Wystarczy wypełnić formularz a odeślemy przygotowaną ofertę.

Zobacz więcej »
Schody pełne

SCHODY DREWNIANE PRZEWORNO

Schody samonośne, jesionowe z podstopniami. Balustrada z rurami pionowymi fi 16 mm, czarne. Jesionowa zabudowa stropu z kątownikiem na górę i dół. Projekt w kolorach biały ii beż. Oświetlenie Led pod stopniem na czujkę ruchu. Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej wyceny. Wystarczy wypełnić formularz na stronie a odeślemy szczegółową ofertę.

Zobacz więcej »
Schody ażurowe

SCHODY DREWNIANE KAMIENIEC ZĄBKOWICKI

Schodu samonośne, wężykowe ażurowe. Wykonane z litego drewna, jesionu. Balustrada wypełniona rurami pionowymi, chrom fi 25. Projekt w kolorach popiel i czarny. Zamontowane zabudowanie stropu w zestawi: deska czołowa, kątowniki na podłogę i sufit. dodatkowo wykonane rowki do oświetlenia Led w stopnicy. Rowek o szerokości 12,5 mm i 9 mm

Zobacz więcej »
Schody pełne

SCHODY DREWNIANE OLEŚNICA

Schody samonośne standardowe z podstopniami. Wykonane z litego drewna, z jesionu. Balustrada w stylu angielskim wypełniona tralkami 2cmx4cm, r6. Zamontowana zabudowa stropu w zestawie: deska czołowa, kątownik i podłogę i sufit. Projekt w kolorach brunat i biały. Dodatkowo zamontowane oświetlenie Led pod stopniem, uruchamiane na włącznik, światło neutralne. Zapraszamy do

Zobacz więcej »