Balustrady

Balustrady

Oferta firmy RENOMA oprócz produkcji schodów, stopni czy parapetów obejmuje również wytwarzanie balustrad. W zależności od upodobań oraz potrzeb naszych klientów dopasowujemy odpowiednie modele. Dbamy o to, aby balustrady były w pełni bezpieczne, a także wytrzymałe. Dzięki temu sprawdzą się w każdym domu, zwłaszcza tym, w którym są małe dzieci. Niezależnie od tego, na jakie balustrady drewniane się zdecydujesz, będziesz zadowolony z naszych usług. Staramy się, by każdy produkt wyróżniał się wysoką jakością, a także nienagannym wyglądem.

Wytrzymałe i gustowne balustrady drewniane

Solidna, ale też estetyczna obudowa schodów jest kluczowa dla bezpieczeństwa domowników. Wykonujemy balustrady drewniane z przelotkami, tralkami oraz wstęgami. Realizujemy również zabezpieczenia schodów z rurami pionowymi i poziomymi. Balustrady drewniane to ponadczasowe i niezwykle eleganckie rozwiązanie do każdego wnętrza. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi realizacjami z Nysy, Dzierżoniowa i innych miast na terenie województwa dolnośląskiego, takich jak Oława, Świdnica czy Wałbrzych.

drewniana przelotka

Drewniane przelotki

Rury pionowe

balustrady rury poziome

Rury poziome

styl angielski

Styl angielski

tralki drewniane

Tralki drewniane

wstegi

Wstęgi drewniane

Poręcze do schodów – bezpieczeństwo przede wszystkim

Tworząc schody, mamy na względzie nie tylko ich estetykę, ale też funkcjonalność oraz bezpieczeństwo. W związku z tym wykonujemy również dopasowane do nich poręcze. To one ograniczają ryzyko wypadków i poślizgnięć. Są niezbędne zwłaszcza wtedy, kiedy w domu są małe dzieci lub osoby starsze. Mogą być zamocowane z jednej lub z obydwu stron schodów. Warto pozostawić przestrzeń między nimi a ścianą, dzięki czemu ograniczy się jej zabrudzenia. Poręcze wraz z balustradami powinny tworzyć spójną konstrukcję. Wykonane na zamówienie i kunsztownie wykończone, mogą pełnić funkcję zarówno praktyczną, jak i ozdobną.

Potrzebujesz balustrady?