realizacje

Deska do krojenia/serwowania

DESKA DO KUCHNI ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE

Deska jesionowa rękodzieło o wymiarach 45×22 cm o grubości 3 cm. Zapraszamy do zapoznania się z wcześniejszymi realizacjami na stronie www.schodyrenoma.pl Aby zamówić deskę wystarczy podać preferowany rozmiar, gatunek drewna i kształt.

Zobacz więcej »
Deska do krojenia/serwowania

DESKA JESIONOWA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE

Jesionowa deska wykonana na zamówienie o wymiarach 47×23 cm o grubości 3 cm. Deska z jednego kawałka drewna, bez klejenia, rękodzieło. Idealna do krojenia oraz serwowania. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi produkcjami i do składania zamówień. Wystarczy podać wzór, rodzaj drewna i kształt deski a stworzymy piękną deskę

Zobacz więcej »
Deska do krojenia/serwowania

DESKA NA ZAMÓWIENIE

Dębowa, klejona deska do serwowania o średnicy 40 cm i 3 cm grubości. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wcześniejszymi produkcjami.

Zobacz więcej »
Schody ażurowe

SCHODY JESIONOWE WILCZYCE

Schody jesionowe w dwóch kondygnacjach. Schody samonośne wężykowe i schody montowane na beton. Balustrada w stylu angielskim. Drewniany słup z kulą, poręcz drewniana prosta. Projekt w kolorach biały i orzech. Dodatkowo zamontowany kątownik wykończeniowy na podłogę. Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej wyceny poprzez wypełnienie formularza. Odeślemy przygotowaną ofertę na podany

Zobacz więcej »
Schody ażurowe

SCHODY DREWNIANE WIĄZÓW

Schody samonośne ażurowe wykonane z jesionu. Balustrada wypełniona poziomymi rurami fi 22 mm. Drewno w kolorach biały i brunat. Zamontowane oświetlenie Led pod stopniem, uruchamiane na włącznik. Kątownik wykończeniowy na podłogę. Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej wyceny poprzez wypełnienie formularza. Odeślemy szczegółową ofertę na podany e-mail.

Zobacz więcej »
Schody pełne

SCHODY DREWNIANE DOLNY ŚLĄSK

Schody drewniane samonośne z podstopniami. Projekt w kolorach biały i brąz. Balustrada wypełniona czarnymi rurami. Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej wyceny poprzez wypełnienie formularza. Na podany e-mail odeślemy szczegółową ofertę.

Zobacz więcej »
Schody pełne

SCHODY DREWNIANE STRZELIN

Schody jesionowe samonośne z podstopniami. Balustrada w stylu angielskim wypełniona tralkami. Dodatkowo zamontowane oświetlenie Led pod stopniem. Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej wyceny poprzez wypełnienie formularza na naszej stronie. Na podany e-mail odeślemy szczegółową ofertę.

Zobacz więcej »