realizacje

Schody samonośne

SCHODY NAKŁADANE WROCŁAW

Schody samonośne nakładane, stopnice wystające poza policzki. Wykonane z jesionu. Balustrada wypełniona rurami czarnymi fi 16 mm. Projekt w kolorach brunat i biały. Zamontowany kątownik wykończeniowy na podłogę. Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej oferty poprzez wypełnienie formularza.

Zobacz więcej »

SCHODY NA BETON KARWIANY

Schody montowane na beton dębowo-jesionowe. Jesionowe elementy w kolorze białym a dębowe pokryte lakierem bezbarwnym. Balustrada szklana z drewnianą otoczką. Szyba 8 mm hartowana klejona warstwowo. Druga balustrada z dębowymi lamelami. Zamontowany kątownik wykończeniowy na podłogę, sufit oraz deska czołowa. Zapraszamy do składania zamówień na SIERPIEŃ. Aby szybko otrzymać szczegółową

Zobacz więcej »
Schody pełne

SCHODY SAMONOŚNE BRZEZIA ŁĄKA

Schody samonośne z podstopniami wykonane z jesionu. Balustrada w stylu angielskim. Projekt w kolorach biały i brunat. Wykonano rowki do oświetlenia Led. Zamontowano kątownik wykończeniowy na podłogę.

Zobacz więcej »
Balustrady

BALUSTRADA DREWNIANA TRZEBNICA

Balustrada jesionowa w stylu angielskim. Zamontowane lamele, poręcze jesionowe, słupy i półsłupek do lameli. Dodatkowo deska maskująca na bok schodów o grubości 4 cm i listwy maskujące. Istnieje u nas możliwość zamówienia samej balustrady bez montażu lub z montażem. Tak było w tym przypadku. Zapraszamy do składania zamówień na schody

Zobacz więcej »
Deska do krojenia/serwowania

DĘBOWA DESKA

Dębowa deska ręcznie robiona o wymiarach 61x43x2.5 cm. Zapraszamy do zakupu naszych desek-deski tworzone na zamówienie. Wystarczy podać kształt, rozmiar i rodzaj drewna.

Zobacz więcej »