Nysa

Ponadczasowe i eleganckie schody drewniane – Nysa

Schody oprócz typowo użytecznej funkcji są również elementem dekoracyjnym. Jako że zajmują zazwyczaj dużo miejsca, powinny współgrać z resztą wnętrza. Większość osób wybiera schody drewniane, ponieważ są trwałe oraz mają ponadczasowy wygląd. Sprawdzają się w domach i mieszkaniach o różnych stylach. Nasz profesjonalny zakład stolarski świadczy różne usługi. Podejmujemy się nawet najtrudniejszych zadań. Największym wyzwaniem są dla nas schody na wymiar. To najczęściej wybierane rozwiązanie, ponieważ daje możliwość wykorzystania w całości wolnej przestrzeni. Jedni stawiają na schody dębowe, inni natomiast jesionowe. Wszystko zależy od indywidualnych preferencji.

standard kolor czarne
schody renoma

Szeroka oferta profesjonalnych usług stolarskich w Nysie

Oczywiście schody to nie jedyne co robimy w naszym zakładzie stolarskim. Na zamówienie wykonujemy również parapety, balustrady, a nawet stoły. Wszystko zgodne z Państwa oczekiwaniami. Niemniej jednak najczęściej robimy schody dywanowe. Wyglądają ponadczasowo i mogą służyć nawet kilkadziesiąt lat. Jeśli szukają Państwo stolarza z Nysy, który z dbałością o szczegóły stworzy wymarzone schody samonośne lub konstrukcje innego typu, zachęcamy do kontaktu. Profesjonalizm to nasze motto.

Schody na wymiar w Nysie

Znalezienie idealnych schodów w sklepach stacjonarnych to nie lada wyzwanie, przez co coraz więcej osób decyduje się na schody na wymiar. Mamy w tym duże doświadczenie, a także zachowujemy indywidualne podejście do Klienta, dzięki czemu usługi stolarskie świadczymy na wysokim poziomie. W naszym portfolio znajduje się wiele inspiracji. Są tam zarówno schody dywanowe, jak i warianty kładzione na beton. Niektórzy chcą zastosować takie same rozwiązania u siebie, inni nieco je modyfikują. Dostępne zdjęcia balustrad czy parapetów również mogą okazać się pomocne w doborze idealnych modeli.

Tworzymy dla ludzi – stolarstwo z pasją!

Podobnie jak konsumentom, również i nam zależy na wytrzymałości oferowanych wyrobów. W związku z tym polecamy produkty z najtrwalszego materiału, np. schody dębowe, które wygrywają w tym zestawieniu z każdym innym rodzajem drewna. Można zdecydować się również na oprawę do schodów na beton. Mamy szeroką ofertę, dzięki czemu każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Na naszej stronie internetowej znajduje się formularz wyjątkowo pomocny w wycenie schodów. Jest dostępny online i całkowicie darmowy. Niezależnie od tego czy wybór padnie na schody jesionowe dywanowe, czy zakręcane, wystarczy uzupełnić niezbędne dane i sprawdzić koszt ich produkcji. Stolarstwo to nasza pasja! Tworzymy dla naszych Klientów!