Balustrady

Bezpieczne balustrady i inne wyroby produkowane w dolnośląskim

Oferta firmy RENOMA obejmuje szeroko pojętą stolarkę drewnianą, której przygotowywaniem zajmujemy w województwie dolnośląskim. Oprócz produkcji schodów, stopni czy parapetów dotyczy to również wytwarzania balustrad. W zależności od upodobań oraz potrzeb naszych klientów dopasowujemy ich odpowiednie modele. Dbamy o to, aby balustrady były w pełni bezpieczne, a także wytrzymałe. Dzięki temu sprawdzą się w każdym domu, zwłaszcza tym, w którym są małe dzieci.

Balustrady drewniane dla mieszkańców Wałbrzycha i nie tylko

Pełen profesjonalizm, a także doświadczenie pracowników przekłada się na nieskazitelny wygląd wytwarzanych produktów. Niezależnie od tego, na jakie balustrady drewniane się zdecydujesz, będziesz zadowolony z naszych usług. Staramy się, by każdy produkt wyróżniał się wysoką jakością, a także nienagannym wyglądem. Balustrady drewniane ze względu na swój naturalny charakter, trwałość i łatwość konserwacji to popularny wybór w Wałbrzychu, a także Oławie i wielu innych miejscowościach. Bez względu na to, czy są używane wewnątrz, czy na zewnątrz budynku, dodają one charakteru i uroku każdej przestrzeni.

Wytrzymałe i gustowne balustrady drewniane

Solidna, ale też estetyczna obudowa schodów jest kluczowa dla bezpieczeństwa domowników. Wykonujemy balustrady drewniane z przelotkami, tralkami oraz wstęgami. Realizujemy również zabezpieczenia schodów z rurami pionowymi i poziomymi. Poręcze, będące ich integralną częścią, odgrywają kluczową rolę w zapewnieniu wygody użytkowania. Dzięki odpowiedniemu wyprofilowaniu i dobrze dobranym wymiarom gwarantują pewny chwyt i umożliwiają łatwe poruszanie się po schodach czy balkonach. Balustrady drewniane to ponadczasowe i niezwykle eleganckie rozwiązanie do każdego wnętrza. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi realizacjami z Nysy, Dzierżoniowa i innych miast na terenie województwa dolnośląskiego, takich jak Oława, Świdnica czy Wałbrzych.

Drewniane balustrady z przelotkami

Drewniane przelotki

Balustrady z rurami pionowymi i czarną poręczą

Rury pionowe

Balustrady z rurami poziomymi

Rury poziome

Drewniana balustrada w stylu angielskim z ciemną poręczą

Styl angielski

Drewniana balustrada z tralkami pionowymi

Tralki drewniane

Biała drewniana balustrada

Wstęgi drewniane

Poręcze do schodów – bezpieczeństwo przede wszystkim

Tworząc schody, mamy na względzie nie tylko ich estetykę, ale też funkcjonalność oraz bezpieczeństwo. W związku z tym wykonujemy również dopasowane do nich poręcze. To one ograniczają ryzyko wypadków i poślizgnięć. Poręcze okazują się niezbędne zwłaszcza wtedy, kiedy w domu są małe dzieci lub osoby starsze. Mogą być zamocowane z jednej lub z obydwu stron schodów. Warto pozostawić przestrzeń między nimi a ścianą, dzięki czemu ograniczy się jej zabrudzenia. Balustrady powinny być też dopasowane stylistycznie do schodów i tworzyć spójną konstrukcję. Wykonane na zamówienie i kunsztownie wykończone, mogą pełnić funkcję zarówno praktyczną, jak i ozdobną.

Potrzebujesz balustrady?